Poland
Trwa 11. edycja programu Najlepsi Pracodawcy

Trwa 11. edycja programu Najlepsi Pracodawcy

17 maja 2016

Trwa 11. edycja programu Najlepsi Pracodawcy prowadzonego przez Aon Hewitt. Małe, średnie i duże firmy mogą przeprowadzić diagnozę swojej organizacji pod kątem tworzenia angażującego środowiska pracy oraz powalczyć o tytuł Najlepszego Pracodawcy 2016.

O programie

Aon Best Employers to program prowadzony i rozpoznawalny  na całym świecie od ponad 20 lat. W Polsce trwa jego 11. edycja pod nazwą Najlepsi Pracodawcy. Dotąd w polskiej edycji programu udział wzięło prawie 1000 firm, a przebadanych zostało około 350 tysięcy pracowników.
Program Najlepsi Pracodawcy to badanie identyfikujące firmy, które tworzą wyjątkowe środowiska pracy.  Najlepsi Pracodawcy wyróżniają się skutecznym przywództwem, kulturą osiągania wysokich wyników, atrakcyjną marką pracodawcy,  ale przede wszystkim ponadprzeciętnym zaangażowaniem pracowników, co pozwala osiągać lepsze wyniki binzesowe.

Korzyści z udziału - czyli jak budować zaangażowanie pracowników

Program Najlepsi Pracodawcy to nie tylko największe tego typu badanie w Polsce, ale też kompleksowa diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników. Udział w badaniu pozwala firmom:
zidentyfikować najbardziej istotne czynniki wpływające na zaangażowanie pracowników
zidentyfikować grupy pracowników kluczowe do budowania zaangażowania
skoncentrować się na kluczowych obszarach mających wpływ na wyniki biznesowe firmy
porównać wyniki firmy z rynkiem i branżą

Dotychczasowi laureaci

Średnia wartość wskaźnika zaangażowania pracowników firm na polskim  rynku rośnie sukcesywnie od  2010 roku. W 2015 wyniosła ona 52% w badanych organizacjach  (vs 50% w roku 2014) . Wskaźnik zaangażowania dla Najlepszych Pracodawców już od trzech lat utrzymuje się na rekordowym poziomie 77%.

W 2015 roku tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymali:

  • W kategorii do 250 pracowników:
    Lease Plan Fleet Management, ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Bue Media, RST
  • W kategorii 250 - 1000 pracowników:
    Grupa Pracuj, Liberty Ubezpieczenia, Marriot, NUTRICIA Polska
  • W kategorii powyżej 1000 pracowników:
    Grupa Lux Med, Intel Technology Poland, Operator Gazociagów Przesyłowych Gaz – System.

Rekrutacja do badania trwa do końca czerwca. Wyniki tegorocznej edycji zostaną ogłoszone na jesieni. Więcej informacji na : www.najlepsipracodawcy.pl.
 Decydując się na komentowanie lub udostępnianie materiałów ze strony www.aon.pl poprzez media społecznościowe, wyrażasz zgodę na udostępnienie firmie Aon wybranych informacji dostępnych na Twoim profilu w mediach społecznościowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat zbieranych informacji kliknij tutaj.

Kontakt dla mediów