Turkey
Aon bu yıl da özel bir kutlamayla yaza “merhaba” dedi

Aon bu yıl da özel bir kutlamayla yaza “merhaba” dedi

 

 Aon çalışanları ve Türk sigorta sektörünün önde gelen isimleri Aon'un geleneksel yaza merhaba partisi Aon Welcome Summer Party'de buluştu.

 

 Aon'un her yıl düzenlediği ‘Aon Welcome Summer Party' bu yıl 14 Haziran'da Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus'ta gerçekleşti. Aon Türkiye Eş CEO'ları Selda Oknas ve Ferhan Özay'la birlikte Aon Risk Çözümleri EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Carlo Clavarino'nun da katıldığı partide, Aon çalışanları ve sigorta sektöründen özel davetliler keyifli dakikalar geçirdi.

Akdeniz şehirlerinin dokusu ve ambiyansının hissedildiği parti, özel konseptiyle de davetlilerin beğenisini kazandı. Boğaz'ın büyülü atmosferinde kışın stresini atan davetliler, müziğin ve yazın ritmiyle doyasıya eğlendi.


Aon Türkiye hakkında
Aon Türkiye, dünya çapında 120 ülkede 50.000 çalışanıyla risk, sigorta, reasürans, emeklilik, insan kaynakları çözümleri, sağlık ve yan haklar konularında profesyonel hizmetler sunan Aon Corporation'ın Türkiye'deki şirketidir ve 1995 yılında kurulmuştur. Aon Türkiye, sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında Türkiye'de faaliyet gösteren bir kuruluştur. http://www.aon.com/turkey/tr/

Medya İletişim Bilgileri 

 

Cumhur Karabacakoğlu
Medya İlişkileri Sorumlusu - Aon Türkiye için Marjinal Porter Novelli
t +90 212 219 29 71 
[email protected] / [email protected]