Turkey
Sigorta sektörü temsilcileri “Aon Day” etkinliğinde buluştu

Sigorta sektörü temsilcileri “Aon Day” etkinliğinde buluştu

 

Risk, reasürans, emeklilik ve sağlık konularında profesyonel hizmetler sunan Aon'un 16 Nisan'da Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'de gerçekleştirdiği “Aon Day” etkinliği Türkiye ve global sigorta sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Aon Türkiye Eş CEO'su Ferhan Özay'ın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, çeşitli sigorta şirketlerinden yaklaşık 50 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlikte, Aon EMEA Yasal Düzenlemeler ve Derecelendirme Danışmanlığı Başkanı Milena Lacheta sektörün önemli bir değişim süreci yaşayacağı “IFRS 17” ile igili “Reasürans Çözümleri” konulu bir sunum yaptı. Diğer yandan, Aon Doğal Afet Analitik ekibi başkanı Vladimir Stejskal'ın da sektörün arifesinde olduğu deprem harita değişiklikleri ile ilgili sunumu da katılımcılardan büyük ilgi gördü. “Aon Day”, katılımcıların fikir alışverişi ve etkinlikle ilgili paylaşımlarda bulundukları öğle yemeğinin ardından sona erdi.

Aon Türkiye hakkında
Aon Türkiye, dünya çapında 120 ülkede 50.000 çalışanıyla risk, sigorta, reasürans, emeklilik, insan kaynakları çözümleri, sağlık ve yan haklar konularında profesyonel hizmetler sunan Aon Corporation'ın Türkiye'deki şirketidir ve 1995 yılında kurulmuştur. Aon Türkiye, sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında Türkiye'de faaliyet gösteren bir kuruluştur. http://www.aon.com/turkey/tr/

Medya İletişim Bilgileri 

 

Cumhur Karabacakoğlu
Medya İlişkileri Sorumlusu - Aon Türkiye için Marjinal Porter Novelli
t +90 212 219 29 71 
[email protected] / [email protected]