Poland
Ryzyka cyber

Ryzyka cyber

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, organizacje polegają na wzajemnie powiązanych rozwiązaniach technologicznych i IT. W związku z zależnością od technologii i potrzebą automatyzacji zwiększenie bezpieczeństwa cybernetycznego i transfer ryzyka są niezbędne. Rozwój technologii postępuje szybko, ale krajobraz zagrożeń ewoluuje jeszcze szybciej. Dobre zrozumienie współczesnych ryzyk i przygotowanie planu służącego ich minimalizacji pozwoli ochronić Państwa firmę, dochody i zapewni ciągłość działania.
W miarę jak cyberataki stają się coraz częstsze, staje się oczywiste, że wszystkie organizacje, niezależnie od wielkości, zakresu działalności i branży, stają w obliczu zagrożeń cybernetycznych. A ryzyka te są znaczące i zagrażają funkcjonowaniu całej organizacji. Raport "Aon 2018 Cybersecurity Predictions" ("Prognozy bezpieczeństwa cybernetycznego") stwierdza, że w ubiegłym roku firmy na całym świecie poniosły znaczne straty finansowe w wyniku ataków cybernetycznych. Naruszenia bezpieczeństwa danych doprowadziły też do rezygnacji członków wyższej kadry kierowniczej i wywołały duże spadki kapitalizacji rynkowej w wielu firmach. Ponadto, przedsiębiorstwa są coraz częściej poddawane dochodzeniom regulacyjnym dotyczącym postępowania w przypadku naruszeń.
 
Fakt, że cyberataki mają obecnie wpływ na każdy aspekt działania organizacji oznacza, że bezpieczeństwo cybernetyczne nie jest już tylko kwestią IT. Aby skutecznie zwalczać ryzyko cybernetyczne, ekspozycja na ataki cybernetyczne musi być dobrze zrozumiana i brana pod uwagę przez cały zarząd. Wszystkie departamenty muszą znać swoje role i obowiązki na długo przed atakiem.

Aon zatrudnia najlepszych specjalistów zarówno w zakresie ubezpieczeń, jak i szeroko rozumianego zarządzania ryzykiem cybernetycznym.
  • Nasi eksperci zdobyli tytuł Najlepszego Zespołu Brokerskiego 2018 przez "Business Insurance".
  • Zespół Cyberbezpieczeństwa Aon został zaliczony do wąskiego grona światowych Liderów w raporcie The Forrester Wave, jednej z najbardziej wpływowych firm doradczych na świecie.
  • Nasz zespół GDS Red Team jest jednym z niewielu na świecie, który jest akredytowany do przeprowadzania testów penetracyjnych CBEST i CREST STAR (Simulated Target Attack & Response) dla organizacji świadczących usługi finansowe, zgodnie z wymogami the Bank of England w zakresie systemu CBEST. 
Współpracując z Aon, otrzymają Państwo kompleksowe wsparcie na każdym etapie budowania odporności organizacji na ryzyka cybernetyczne.
[Kliknij, aby powiększyć]

Kontakt