Turkey

İnsan Kaynakları

Dünya genelinde 50.000 çalışanı olan Aon’un İnsan Kaynakları Politikası, şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, rekabetin her geçen gün arttığı sigorta sektöründe yetkin insan kaynağı ile fark yaratmaktır.

Bu doğrultuda Aon, çalışanların tüm kapasite ve yeterliliklerini ortaya koyabilecekleri, yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve kendilerini bu büyük ailenin parçası olarak hissedebilecekleri, “öğrenen organizasyon” haline gelmeyi amaçlamaktadır.   

Aon’da başarının anahtarı, “insan” faktörüdür. Bu nedenle, İnsan Kaynakları Departmanı’nın stratejik bir rol üstlendiği Aon’da “başarı” ve “insan” aynı çatı altındadır. İnsan Kaynakları, Aon’un hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle işbirliği içinde, başarıyı temel alan, çağdaş insan kaynakları programlarını planlar ve uygular.

 

Aon Çalışan Deneyimi

Aon çalışanları müşterilerimiz, toplumumuz ve birbirimiz için her gün güçlü sonuçlar üretir. En iyiler ile çalışır, potansiyeline sahip çıkar, birbirine değer verir ve fark yaratır. Bu anlayış, Aon’da çalışmanın ve güçlü sonuçlar üretme vizyonumuzun karşılığı olan “Aon Çalışma Deneyimi”ni tanımlar.
 

Eğitim Politikamız

Eğitimlerimiz, çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçları analizi doğrultusunda İnsan Kaynakları Departmanı tarafından planlanır ve uygulamaya geçirilir. Eğitimlerimiz, sınıf eğitimleri şeklinde olabildiği gibi, bilgisayar ortamında“e-learning, webcast ve postcast”ler şeklinde de düzenlenmektedir.

Aon Üniversitesi, çalışanların yeni beceriler öğrenmesi, kariyerlerini ve performanslarını iyileştirmesi için güçlü bir kaynaktır.
 

Başlıca Eğitimlerimiz;

 
  • Kişisel Gelişim ve İletişim Eğitimleri

  • Yöneticilik ve Koçluk Eğitimleri

  • Teknik Eğitimler

                 
Aon Kariyer

İş ilanlarımızı görüntülemek için buraya tıklayınız. 
 

İletişim

tile1.jpg