Turkey

Aon Hakkında


Aon plc (NYSE:AON)risk, emeklilik ve sağlık konularında profesyonel hizmetler sunan bir firmadır. Dünya çapında 120 ülkede 50.000 çalışanımızla birlikte veri ve analitiğin yardımıyla müşterilerimizin performanslarını iyileştirerek ve sağladığımız öngörülerle kırılganlıklarını azaltacak güçlü sonuçlar sunarız.
 

Aon Türkiye

 
Aon Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, Aon Corporation’ın Türkiye’deki şirketidir ve 1995 yılında kurulmuştur. Aon Türkiye, sigorta ve reasürans brokerliği ile  risk yönetimi ve danışmanlığı konularında Türkiye’de faaliyet gösteren lider bir kuruluştur.
 

Aon Avantajı

 
Aon'un en büyük avantajı, günümüz ekonomisinin en önemli konusu olan "insan ve risk" konularına farklı bakış açısıdır. Diğer avantajı ise; müşteri odaklı çalışma prensibidir.

Her Aon çalışanı, mesai başlangıcında kendine şu soruyu mutlaka sorar: "Bugün müşterime nasıl yardımcı olabilirim veya çalışma arkadaşıma nasıl yardımcı olmalıyım ki, o da müşterimize yardımcı olsun ? "

Bu soruyu sorma amacımız; her müşterimizin kendine has ihtiyaçları olmasıdır. Bu ihtiyaçlar, konusunda uzmanlaşmış yöneticilerimiz tarafından, sizi dinleyerek ve sizinle birlikte çalışılarak giderilmektedir.

Bu bakış açısıyla, sizin ve firmanız için risk yaratabilecek durumlar riskler ortaya çıkartılır; iş dünyasında, şimdi ve gelecekte  başarılı olabilmeniz için  yeni fırsatları keşfetmenize olanak sağlanır.
 
Find office locations