Turkey
Aon Türkiye Trete Bölümü Yeni Genel Müdür Yardımcısı Emir Ergüner oldu 

Aon Türkiye Trete Bölümü Yeni Genel Müdür Yardımcısı Emir Ergüner oldu 

Sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında faaliyet gösteren Aon Türkiye'nin Trete Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emir Ergüner getirildi.
 

Risk, emeklilik ve sağlık konularında veri ve analizlerden faydalanarak profesyonel hizmetler sunan Aon Türkiye'nin Trete Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emir Ergüner getirildi. Aon ailesine yabancı olmayan Ergüner, sigorta ve reasürans şirketlerinin, sigorta havuzlarının trete teklifleri, aktüeryal analizleri ile kotasyonları ve süreçlerinde liderlik yapacak.

 

Emir Ergüner kimdir?
2004 yılında Essex Üniversitesi'nden Ekonomi bölümünden mezun olan Emir Ergüner, 2005 yılında CERIS'den (Centre Européen de Recherches Internationales et Stratégiques) Uluslararası Politikada Yüksek Lisans derecesi aldı. Kariyerine 2006 yılında Milli Reasürans TAS şirketinde uluslararası kabuller bölümünde başladı ve 2007 yılında Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı'nın (TSEV) Genel ve Denizcilik Sigortaları dalındaki Temel Sigorta Eğitim Programı'nı tamamladı. 2009-2013 yıllarında Trust RE şirketinde Türkiye, Doğu Avrupa ve ASEAN Bölge Müdürlüğü de dahil olmak üzere farklı görevlerde çalıştı. 2014 yılından bugüne Aon çatısı altında çalışan Ergüner, Aon Benfield MENA Treaty başkanlığı görevine ek olarak kariyerine Aon Türkiye Trete Bölümü yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.
 
 


Aon Türkiye hakkında
Aon Türkiye, dünya çapında 120 ülkede 50.000 çalışanıyla risk, emeklilik ve sağlık konularında profesyonel hizmetler sunan Aon Corporation'ın Türkiye'deki şirketidir ve 1995 yılında kurulmuştur. Aon Türkiye, sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında Türkiye'de faaliyet gösteren bir kuruluştur. http://www.aon.com/turkey/tr/

 

Medya İletişim Bilgileri 

 

Cumhur Karabacakoğlu
Medya İlişkileri Sorumlusu - Aon Türkiye için Marjinal Porter Novelli
t +90 212 219 29 71 
[email protected] / [email protected]