Turkey
Aon Türkiye'de Wellbeing Liderliği görevine Dr. Vedat Mizrahi getirildi.

Aon Türkiye'de Wellbeing Liderliği görevine Dr. Vedat Mizrahi getirildiTıp ve medikal hizmetler alanında önemli bir kariyere sahip olan Dr. Vedat Mizrahi; risk, emeklilik ve sağlık konularında profesyonel hizmetler sunan Aon Türkiye'nin Sağlık Çözümleri departmanında “Wellbeing Lideri” olarak göreve başladı.
 
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Mizrahi, profesyonel hayatında Şişli Etfal Hastanesi başhekim yardımcılığı, Özel Balat Or-Ahayim Hastanesi ve Acıbadem Sağlık grubunda başhekimlik yaptı. İş Sağlığı ve Güvenliği yüksek lisansını tamamlayıp Boston'da Harvard Üniversitesi'nde “İşyerlerinde Wellness & İş Sağlığı, Güvenliği” eğitimi alan Dr. Mizrahi, Unilever şirketler grubunda Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya, daha sonra da tüm Avrupa bölgesi ve İngiltere'de medikal hizmetler ve kurumsal sağlıktan sorumlu tıbbi direktör olarak görev yaptı.

 
Dr. Vedat Mizrahi bundan sonraki kariyerine Aon Türkiye Sağlık Çözümleri departmanında Wellbeing Lideri olarak devam edecek.


Aon Türkiye hakkında
Aon Türkiye, dünya çapında 120 ülkede 50.000 çalışanıyla risk, emeklilik ve sağlık konularında profesyonel hizmetler sunan Aon Corporation'ın Türkiye'deki şirketidir ve 1995 yılında kurulmuştur. Aon Türkiye, sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında Türkiye'de faaliyet gösteren bir kuruluştur. http://www.aon.com/turkey/tr/

 

Medya İletişim Bilgileri 

 

Cumhur Karabacakoğlu
Medya İlişkileri Sorumlusu - Aon Türkiye için Marjinal Porter Novelli
t +90 212 219 29 71 
cumhurk@marjinal.com.tr / aon@marjinal.com.tr

Irmak Ünsal
Senior Specialist - Marcomm & Digital Marketing
Aon Turkey
t +90 216 636 07 00 
irmak.unsal@aon.com.tr
Click here to visit our global news room.