Turkey

Aon'un Sağlık ve Yan Haklar Departmanı: Bizimle neden görüşmelisiniz?

Çalışanların şirketinize olan bağlılığını arttırmak, ilgi çekici bir yan haklar paketi oluşturmak ve bunu yaparken de işinize fayda sağlamak için iyi bir brokerden fazlasına ihtiyacınız vardır.

50,000 profesyonel. 500 ofis. 120 ülke. Ancak bir an için büyüklüğümüzü bir kenara bırakalım, çünkü aslında bundan daha önemlisi, sizin için yapabileceklerimiz:

1. Doğru Poliçeyi, Doğru Fiyata Alacaksınız

Maliyetleri düşürmek herşey değil, ancak başlamak için güzel bir nokta. Dünyanın en büyük yan hak brokerlerinden biri olmak, bize sizin adınıza pazarlık yaparken doğal bir avantaj sağlıyor. Sadece fiyat anlamında değil, pek çok durumda genişletilmiş poliçe şartları ve sigorta şirketlerinden destek almak konusunda da faydasını göreceksiniz.

2. Yan Haklar Uzmanlığı

Aon'daki müşteri danışmanınız, brokerlik hizmeti dışında yan haklarınıza fayda sağlayacak ileri data analizleri, benchmark çalışmaları, kullanımı kolay teknolojiler ve iletişim konusunda hizmetlerini çeşitlendirebilir. Her çalışan grubunun birbirinden farklı olması, hizmetlerimizi de farklılaştırıyor.

3. Kullanıcı Dostu Teknoloji

Hem sizin, hem çalışanlarınızın hayatını kolaylaştıran, pek çok ödül almış bir teknoloji düşünün. Aon olarak, devamlı sistemlerimizi geliştirerek sizlerin giriş yaparak, aradığınız bilgilere ulaşmanızı, karar vermenizi ve aksiyon almanızı sağlıyoruz. Ancak, bundan daha da önemlisi, bu teknolojiyle siz performans ve riskinizi takip ederken, çalışanlarınız opsiyonları karşılaştırabilir ve yan haklarının gerçek değerini anlayabilir.

4. Global Bakış Açısı

Firmanız hangi ölçekte ve dünyanın neresinde olursa olsun yerel kültür ve regülasyonların bilincinde olan yan hak, emeklilik ve iletişim uzmanlarına sahip olmak çok önemli... Çünkü biz daima büyük resme bakıyor, değişen trendleri takip ediyor ve size en doğru önerilerle geliyoruz.

Bu kadar kendimizden bahsettiğimiz yeter.

Şimdi sizi dinleyelim.

Neticede sizi gerçekten tanımadan size en iyi poliçe ve tavsiyeleri sunmamız mümkün olamaz.

Bu yüzden artık sizin yan haklarınızdan bahsedelim.

Bize ulaşmak için;
sizidinliyoruz@aon.com.tr.

+90 216 636 0700