Turkey

Esnek Yan Haklar (KendinSeç) ve Çalışanlarla İletişim

Çalışanlarınıza geniş yan haklar sağlamak sizi işveren olarak rakiplerinizden ayıran en önemli unsurlardan birisidir. Ancak bu, çalışanların bağlılığını arttırmak, tercih edilen bir işyeri haline gelmek ya da gerçekten istediğiniz İK hedeflerine ulaşmak, diğer bir deyişle yan haklar programınızın asıl amacına ulaşmak için yeterli değildir.

Yan haklar önemli bir yatırımdır ve bu yatırımın karşılığında en iyi verimi ve geri dönüşü alabilmek hem sizin hem de çalışanlarınız için her zamankinden daha önemlidir.

İyi haber şu ki, çalışanlar işverenlerinin sunduğu faydalar konusunda hala heyecanlanıyor. Bunu dünyanın her yerinde her gün görüyoruz. Ancak, çekici, kullanımı kolay bir teknoloji platformuyla, mükemmel ve kişiselleştirilmiş bir iletişim stratejisi gerekiyor. İşte tam da böyle bir çözüm sunuyoruz.

Aon'un Ödüllü Teknolojisi

Çalışanlarınız yan haklarının gerçek değerini görmeli ve siz de bu menfaatleri verimli bir şekilde yönetmelisiniz. İşte bizim sistemimiz “KendinSeç” tam da bunu sunuyor.

Bir göz atın… »
Yan Haklar Sistemi Tasarımı

Yan haklar tasarımı; şirketinizin stratejisi ve hedefleri ile çalışanlarınızın beklentileri harmanlanarak oluşturulmaktadır.

Nasıl mı?… »
Çalışanlarla İletişim

İyi bir iletişim stratejisi; çalışanlarınıza yaptığınız yatırımın, çalışan tarafından değerinin anlaşılması için hayati önem taşır.

Nedenini keşfedin… »
Esnek Yan Haklar (KendinSeç)

Standart ve tek bir yan hak paketi, tüm çalışanların beklentilerini karşılayamaz.

Esnek olun… »
Yan haklarınızla daha fazlasını başarın.

İlkem Güleç
[email protected].

+90 216 636 0700