Turkey

Yan Hakların Online Yönetimi

Yan hakları kolay yönetme ve kullanma adına tasarladığımız üstün teknolojiye sahip sistemimizin kazandığı ödüllerin sayısını biz bile hatırlamıyoruz. Ama şundan eminiz; bu sisteme BAYILACAKSINIZ!

Teknoloji, yan hakların yönetimini sizin için kolay bir hale getirecekti, diğer yandan çalışanlarınız için eğlenceli ve ilgi çekici olacaktı ve her şeyin daha kolay olması gerekiyordu. Ancak, nasıl olduysa karmaşık bir hal aldı ve kimsenin yeni bir sistem daha öğrenmeye vakti yok.

Aon’un sistemi ise diğerlerinden tamamen farklı ve üstelik ödül kazanmış bir altyapıya sahip.

Yan haklarınıza yaptığınız yatırımlar insan odaklıdır - işe alma, elde tutma ve motivasyon – bunların hepsi, çalışanlarınızın yan haklarına ne kadar önem verdiklerine ve sizin için her şeyin ne kadar kolay yönetildiğine bağlı. İşte biz de buna odaklanıyoruz.

Çalışanlar için kolay ve anlaşılır

Çalışanlar yan haklarına kolaylıkla hakim olduğunda onlara verdikleri değer de bir o kadar artar. Böylece işveren için de değeri artmış olur. KendinSeç’in yardımcı olduğu konu tam da budur.

KendinSeç’in merkezine çalışanlarınızın önemsediği kalemleri koyarak, kullanıcıların yan haklarıyla ilgili detaylara ulaşması ve paketini kişiselleştirmesini basit hale getirdik. Her yaş ve demografinin kolaylıkla kullanılabileceği bir sistem oluşturduk.

Ayrıca, çalışanların davranışlarına özel araştırmalar yaptığımız için istedikleri yeni bir şeyler olduğunda bunu ilk bilen biz oluruz – çalışanların telefonlarından yan haklarını yönetebilmelerini sağlayan mobil uygulamamızda olduğu gibi. Bu teknoloji ile gurur duyuyoruz, siz de bunu deneyimleyen işverenlerden biri olmak ister misiniz?

Kullanımı çok kolay (belki de biraz fazla kolay)

Yatırımlarınızın değerini arttırmanın bir diğer yolu da işveren olarak yan haklara harcadığınız zamanı en aza indirmek. Bu nedenle, kayıt ve diğer evraklar gibi zaman alan işleri otomatik hale getiriyoruz. Ayrıca yerel, bölgesel, ulusal veya küresel düzeyde istatistikler, maliyetler, kıyaslama veya performans vb. raporlara bir tıkla ulaşabilirsiniz.

(Elbette, tüm bu bilgilere erişim kolaylığının en büyük faydası çalışanların bağlılığını arttırırken maliyetleri de kontrol altında tutmaktır.)

Dilediğiniz gibi kişiselleştirin

En önemlisi, platformunuz tamamen özelleştirilebilir - görünüm ve temayı istediğiniz gibi değiştirebilir, yan hakları alt grup bazında her açıdan organize edebilirsiniz; böylece şirketinizin marka kültürünü tam anlamıyla yansıtırsınız.

72 ülkede 700.000'in üzerinde kullanıcı

KendinSeç’in başarısından nasıl mı emin oluyoruz? Oldukça basit, şu an tüm dünyada 300’den fazla şirkette fark yaratıyor.

Dünyanın en büyük şirketleri ve en yüksek düzeyde veri güvenliği gereksinimi olan markalar Aon’a güveniyor çünkü tüm iş ortaklarımızın ve çalışanlarının siber güvenliğini ciddiye alıyoruz. Kişisel bilgilerin gizliliğine en yüksek standartlarda dikkat ediyoruz.

Esnek Yan Haklar sisteminin ne kadar kolay kullanılabileceğini biliyor muydunuz?

Bize ulaşmak için;
[email protected].

+90 216 636 0700