Turkey

Mükemmel bir yan haklar programı tasarlayın!

Şirketinizin işgücünden bir tane daha yok, o zaman en iyi geri dönüşü alabilmek için yan haklar programınız da size özel tasarlanmış olmadır.

Yan haklar alanında sektörün en geniş deneyimine sahip uzmanlarımız ile vergi avantajı kanıtlanmış ve mevzuata uyumlu bir program tasarlamanıza yardımcı olmaya hazırız. Dahası, brokerlik gücümüz ile rekabetçi fiyatların, poliçe ve şartların doğru şekilde bir araya geldiğinden emin olabilirsiniz.

Üstelik yan haklar programınızı ödüllü KendinSeç platformumuz aracılığıyla, uçtan uca destek sağlayarak, günlük idari işleri (mevcut poliçelere yeni işe girenleri ekleme gibi) inanılmaz derecede hızlı ve kolay hale getirmenize yardımcı oluyoruz, böylece size daha önemli işleriniz için daha fazla zaman kalıyor.

Dünya çapındaki iletişim uzman ağımız, farklı kültürlerden dahi olsa tüm çalışanları yan hak konusunda bilinçlendirir ve çalışanların yan haklarını rahatlıkla kullanmaları için değer katar.

Buraya kadar harika, ama daha fazlasını yapmak istiyoruz.

Sonuçta, sizin için en iyi tasarımın kararını çalışanlarınız verecek ve bu yeni sistemden ilk bakışta etkilenmezler ise, ikinci bir şansınız olmayabilir. Dolayısıyla çalışan bilgilerinize yakından bakmak, çalışanlarınızı anlamak ve ilk baştan itibaren doğru stratejiyi tasarlamanız önemli.dir.

Aon'un küresel broker ekibi, veri analistleri ve çalışan bağlılığı uzmanları size en iyi ve yeni esnek yan haklar kombinasyonunu seçmenize ve bunları doğru şekilde yapılandırmanıza yardımcı olacaktır.

Kendin seç, çalışan memnuniyetini arttırırken işveren olarak çalışanlarınıza yaptığınız yatırımın görünür olmasını sağlar. Ayrıca sizi rakiplerinizden farklılaştırarak; firmanıza, yeni yetenekler için cazip bir işveren olma fırsatını sunar.

Geri dönüşü ölçülebilen yan haklar

Bize ulaşmak için;
[email protected].

+90 216 636 0700