Turkey

COVID-19 Çalışan Etki Modeli

İşe Dönüş Stratejilerinizi COVID-19 Çalışan Etki Modeli ile Destekliyoruz

 

1 Ağustos 2020

İşverenler COVID-19 ile ilgili birçok zorlukla karşı karşıya:

COVID-19’un işgücü üzerindeki etkisini anlamak

 Alternatif COVID-19 senaryoları altında çalışma stratejilerine optimum getiri geliştirmek

Çalışanların refah gereksinimlerinin en iyi nasıl ele alınacağının belirlenmesi – hem kısa hem de uzun vadede

Çalışanları desteklemek için onlara ne söyleyeceğine karar vermek

 

Aon, bu zorlukları desteklemek ve işverenlerin COVID-19'un çalışan nüfusu üzerindeki risklerini ve etkilerini anlamalarına yardımcı olmak için bir çözüm tasarlamıştır. Aon’un COVID-19 Çalışan Etki Modeli, COVID-19'un ülkeye özgü enfeksiyon oranları ve epidemiyolojik modellere dayalı olarak çalışan nüfusunuz üzerindeki etkisini tahmin eder. Modeli temel olarak kullanarak, Aon refah, dayanıklılık ve kapsamlı çalışma planlarına geri dönüş sağlamak ve operasyonel modelinizdeki aksaklıkları en aza indirirken çalışanlarınızı iyi tutmanıza yardımcı olmak için işverenlere rehberlik ve destek sağlayabilir.

 

Çalışan Etki Modeli, Avrupa Hastalık Önleme ve Kontrol Merkezi, ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) ve COVID İzleme Projesi dahil olmak üzere birçok güvenilir epidemiyolojik kaynaklardan alınmıştır.

 

Bu belirsiz zamanlarda, şirketlerin hayati operasyonları güvenli bir şekilde sürdürmek için karar verme süreçlerini dayandıracakları en güncel bilgilere sahip olmaları önemlidir. Aon'un Çalışanın Etki Modeli, işverenlerin COVID-19'un işgücü üzerindeki etkisini tahmin etmelerine ve çok sayıda senaryo planlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 

Çalışan Etkisi Modelinin işletmeniz için faydalı olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen iletişime geçin. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurun, Aon temsilcisi kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Contact Us >

 

Feragatname:COVID-19 Çalışan Etki Modeli'nde (“Model”) yer alan veriler, geçmiş bilgilerden elde edilen gelecekteki tahminleri oluşturmaktadır. Model, sık sık güncellenen ve her zaman birbiriyle aynı fikirde olamayabilecek olan birden fazla kaynaktan alınan halka açık verilere dayanır. Kaynakların kullanımı, verileri sağlayan organizasyonları veya kaynakları oluşturmaz veya onaylamaz. Model sonuçları büyük ölçüde Aon'un kontrolü dışındaki bir dizi faktöre bağlıdır. Bu nedenle, Aon, doğruluk, yeterlilik, bütünlük ve / veya kullanım uygunluğu dahil olmak üzere, Model ile ilgili tüm beyan ve garantileri reddeder.

Model sonuçları Aon müşterileri ve iş ortakları için bilgilendirici ve eğitici bir kaynak olarak sunulmuştur. Potansiyel maruziyetler hakkında genel rehberlik sağlamayı amaçlamaktadır ve tıbbi veya yasal tavsiye vermesi veya tıbbi endişeleri veya belirli risk durumlarını ele alması amaçlanmamıştır. Bulaşıcı hastalıkların dinamik doğası nedeniyle, Aon sağlanan rehberlikten sorumlu tutulamaz. Aon müşterilerini Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) gibi güvenilir kaynaklardan ek güvenlik, tıbbi ve epidemiyolojik bilgi almaya teşvik ediyoruz. Analiz, COVID-19 ile ilişkili olmayan morbidite veya tedavi için bakım seçimlerinde, seçmeli ve acil olmayan prosedürler dahil olmak üzere herhangi bir değişikliği yansıtmaz ve herhangi bir tıbbi rehberlik için bu Model'e güvenmek kesinlikle yasaktır. Ayrıca, COVID-19'un üretkenlik, hastalık izni, maluliyet veya hayat sigortası gibi diğer işgücü etkileri ve kapsamı üzerindeki etkisine dair herhangi bir beyanda bulunmuyoruz. Sigorta teminatıyla ilgili sorularla ilgili olarak, teminatın geçerli olup olmadığı veya bir politikanın herhangi bir riske veya duruma yanıt verip vermeyeceği, söz konusu sigorta poliçe ve sözleşmelerinin söz konusu hüküm ve koşullarına ve sigortacı tespitlerine tabidir.