Turkey

Size özel Risk Danışmanlığı

Yan Hak paket içeriğini tasarlarken tek bir gerçekten yola çıkıyoruz.
Tek bir şirket, tek bir insan gücü kaynağı yoktur. Bu paketin içeriği tamamen size özel olmalıdır.

Aon'daki Sağlık ve Yan Haklar danışmanınız, size yasal düzenlemelere uygun, maliyet açısından verimli ve şirketinize değer katan bir yan hak paketi düzenlemeden önce, mutlaka sizleri yakından tanımalı ve analiz etmelidir. İlk aşama, mevcut durumun incelenmesi ve değerlendirmesinden oluşur.

Sunduğunuz özel sağlık sigortası size yüksek bir maliyet getiren, fakat ihtiyacınıza yeterince cevap vermeyen bir plan olabilir.

Eğer, bu örnek size çok tanıdık geliyorsa kesinlikle doğru yerdesiniz.

Yan haklar konusunda pek çok projeye imza atmış olan ekibimiz, sahip olduğu tüm deneyimi ile sizlere ihtiyaçlarınıza uyan modellemelerin oluşturulmasında destek olacaktır.

Tamamen Size Özel Çözümler

Müşterilerimizin ihtiyaçları her zaman birbirinden farklıdır. İhtiyaçlarınızdan yola çıkıp, yeri geldiğinde henüz fark edilmemiş ihtiyaçları da belirleyerek size özel çözümler sunuyoruz.

Bu noktada, ihtiyacınız olan ile sağladığınız yan haklar arasında varsa eksiklikleri analiz etmek ve uzmanlığımızı devreye sokmak firmanız için değer yaratacaktır.

Doğal olarak, bu süreç kapsamlı bir brokerlik hizmeti ile mümkündür. Brokerlik hizmeti bu işin sadece bir parçasıdır. Risk profilinizin analizi ve çalışanlarınızın işe olan bağlılıklarını arttırma bu süreçte en kritik olan konulardır.

Size Özel Uzman Ekibimiz

Aon'daki Sağlık ve Yan Haklar danışmanınız pazardaki güncel durumu takip eder ve firmanız için uygun çözümleri hayata geçirir.

Aon’un elindeki kaynak ve bilgiler, sağlık ve yan hak paketleri için yaptığınız yatırımın en yüksek seviyede değer yaratmasını sağlar.

Sizi dinliyoruz

Bize ulaşmak için;
sizidinliyoruz@aon.com.tr.

+90 216 636 0700