Ukrainian | EnglishUkraine

Про нас

Компанія «Аон» - провідна компанія в області ризик-менеджменту, брокерських послуг зі страхування та перестрахування, консалтингу у галузі управління персоналом. Aон розробляє ідеї на основі даних експертів, зменшуючи ризики наших клієнтів і допомагаючи їм бути максимально ефективними у веденні бізнесу. Компанія нараховує приблизно 500 офісів, де працює більше 50,000 професіоналів у 120 країнах світу. По багатьох рейтингах компанія «Аон» неодноразово визнавалася кращим брокером в світі, кращим страховим посередником, посередником по перестрахуванню, менеджером по роботі з клієнтами та кращою консалтинговою компанією.

Переглянути інформаційний бюлетень компанії «Аон»

Компанія «Аон» в Україні має понад 25 років досвіду роботи на українському ринку. Aон є найбільшим страховим та перестраховим посередником в Україні, який представлений в 3 містах країни – Києві, Львові та Одесі.

Компанія працює із юридичними особами. На даний момент, Аон надає послуги понад 430 клієнтам в Україні.

Використовуючи міжнародний досвід та глибокі знання українського бізнесу, Aон здійснює розміщення практично всіх видів страхових та перестрахових продуктів.

Роль Aон при укладанні договорів страхування:

  • Визначення ризиків, що підлягають страхуванню;
  • Проведення аналізу страхового ринку та пошук страховика;
  • Удосконалення страхового покриття, запропонованого страховиком;
  • Супровід випуску страхової документації;
  • Професійне врегулювання збитків.

 

Страхові компанії, які надають покриття клієнтам Aон в Україні, проходять процедуру акредитації, метою якої є перевірка їх фінансового стану, андерайтингової політики та перестрахового захисту.

Головний офіс компанії в Україні знаходиться у м. Київ.

Переглянути розташування офісів компанії «Аон» в Україні