Ukrainian | EnglishUkraine

Страхування відповідальності


 

Фахівці Аон допоможуть Вам розробити і розмістити оптимальну програму страхування відповідальності, що відповідає саме Вашим потребам і особливостям здійснюваної діяльності.

Зазвичай страхування відповідальності починається з визначення основних параметрів договору і запиту страхового ринку. Ми починаємо процес підготовки програми страхування з спілкування з клієнтом та аналізу ризиків. Аон має багаторічний досвід і використовує індивідуальний підхід при розробці програми страхування відповідальності, виявляючи найбільш ймовірні ризики і спираючись на специфіку діяльності наших клієнтів і їх основних контрагентів.

Будь-який договір зі страхування відповідальності – цивільної, професійної, відповідальності роботодавця або товаровиробника, що готується нашими фахівцями, буде персоніфікований і збалансований таким чином, щоб мінімізувати можливі збитки наших клієнтів.

Страхування відповідальності спрямоване на захист майнових інтересів осіб, постраждалих внаслідок дій або бездіяльності Страхувальника, а також захищає фінансовий стан самого Страхувальника, оскільки збитки, нанесені третім особам відшкодовуються.

При розміщенні зазначених вище, а також інших ризиків, ми надаємо ефективне обслуговування, що включає, але не обмежується наступним:

  1. Аналіз ризиків, яким піддаються компанії Вашої сфери, і Ви безпосередньо.
  2. Консультації щодо страхових зобов'язань за підписаними Вами контрактами з Вашими контрагентами.
  3. Розробка оптимальної програми страхування.
  4. Ведення переговорів з ринками.
  5. Рекомендації щодо лімітів страхування і франшиз.
  6. Супровід при підписанні договору страхування та подальше обслуговування.
  7. Повне забезпечення процедури врегулювання збитків.