Ukrainian | EnglishUkraine

Страхування майна й перерви у виробничій діяльностіСтрахування майна та ризиків перерви в діяльності - один з найбільш відомих і добре освоєних власниками комерційної та виробничої нерухомості видів страхування.

Даний вид страхування покриває ризики знищення або нанесення шкоди майну, що сталися в результаті подій, визначених договором. Для успішного бізнесу потрібне поєднання багатьох чинників. Особливо важливими завжди були і залишаються безпека і упевненість у майбутньому. Якщо ви маєте надійний захист завдяки страхуванню, то ніякі неприємності з нерухомістю, устаткуванням, сировиною, готовою продукцією чи будівництвом не зможуть застати вас зненацька.

Страхувальником може бути: підприємство, установа, організація або інша юридична особа, які мають бажання укласти договір страхування щодо майна, що є у власності, оренді, лізингу, заставі тощо.

Страхування ризиків перерви в діяльності - є важливим для промислових і комерційних підприємств, оскільки дозволяє покривати збитки внаслідок перерви у виробничій діяльності, що відбулися в результаті загибелі, ушкодження або втрати застрахованого майна. Страхування ризику нанесення збитків внаслідок перерви у виробничій діяльності надається як доповнення до страхування майна.

Переваги співпраці із нашою компанією
Аон є лідером в сфері страхування комерційної та виробничої нерухомості. Компанія має широкий досвід з підготовки форм договорів, які відповідають інтересам страхувальника, а не страховика, при розміщенні на спеціалізованих/профільних ринках, включаючи врегулювання збитків на стороні страхувальника. Серед об'єктів, що розміщувалися Аон на страховому та перестрахувальному ринках - найбільші промислові підприємства, складські комплекси, офісні та торгові центри, міжнародні мережі готелів.

Переваги співпраці із нашою компанією

  • Індивідуальний підхід і прозорість

Аон підходить до кожного клієнта індивідуально і розробляє програму страхування, враховуючи потреби страхувальника і особливості об'єкта страхування;

  • Досвід роботи в сфері страхування комерційної та виробничої нерухомості

Серед об'єктів, що розміщувалися Аон на страховому та перестрахувальному ринках - найбільші промислові підприємства, складські комплекси, офісні та торгові центри, міжнародні мережі готелів;

  • Доступ до спеціалізованих/профільних страхових та міжнародних перестрахувальних ринків.