Ukrainian | EnglishUkraine

Комплексне страхування банків (BBB)


 

Умови існування сучасних банків і інших фінансових інститутів в Україні, так само як і інших країнах, сьогодні стали більш жорсткими: передбачити розвиток ринку і світової економіки складно. Крім того, в важких економічних умовах зросли ризики появи збитків унаслідок шахрайських дій персоналу, комп'ютерних злочинів і крадіжок в процесі перевезення і зберігання цінностей. Саме тому політика ризик-менеджменту в переважній більшості фінансових інститутів ґрунтується на застосуванні програми Комплексного банківського страхування.

Поліс комплексного банківського страхування захищає від настання ризиків за трьома основними напрямками:

  • шахрайські дії співробітників компанії і третіх осіб (BBB);
  • злочини у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ECC);
  • претензії третіх осіб внаслідок помилок/недбалості при здійсненні професійної діяльності (PI).
 

Частота застосування шахрайських схем при видачі кредитів та інших операціях, що здійснюються співробітниками банків, суттєво зросла останнім часом, збільшилися і суми розкрадань. Поліс BBB дозволить відшкодувати збитки в тому числі і від втрати цінностей у касах та сховищах банків, а також в процесі їх перевезення. З такими ризиками фінансовий інститут стикається в своїй операційній діяльності щодня.

Страхові компанії беруть на себе відповідальність і за збиток, понесений банківською установою в результаті хакерських атак або злочинів в сфері IT. Такі злочини особливо почастішали з розвитком ринкових відносин в Інтернеті, і стосуються крадіжки як власне активів банку або його клієнтів, так і конфіденційної інформації.

Категорія ЕСС в рамках програми комплексного банківського страхування використовується для покриття збитків, які виникають через:

  • виконання сфальсифікованих розпоряджень на перерахування коштів при отриманні доступу до комп'ютерної системи банку або системи зв'язку з клієнтами;
  • незаконної зміни, копіювання або видалення комерційних та інших даних;
  • роботи комп'ютерних вірусів і т.д.
 

Комплексна програма страхування банківських ризиків може також включати покриття професійної відповідальності (PI), тобто відшкодування збитків клієнтів та контрагентів в разі помилок або недбалості співробітників банку, за які банк несе юридичну відповідальність.

Переваги співпраці із нашою компанією

Аон надає підтримку зі створення страхових програм, що захищають повний спектр ризиків, з якими стикаються фінансові інститути.

В нашій команді в Україні та Лондоні працює 10 фахівців, і кожен готовий надати консультацію в найкоротші терміни.

Висококваліфіковані фахівці з врегулювання страхових випадків здійснюють підтримку клієнтів на всіх етапах розгляду претензії.