Ukrainian | EnglishUkraine

Страхування дебіторської заборгованості (товарних кредитів)


 

Наскільки наведені нижче питання можуть стосуватися Вашої компанії:

  • Чи мала Ваша компанія збити через кредитні ризики щодо поставок з відстрочкою платежу, в тому числі при роботі з покупцями за кордоном?
  • Ваша компанія нарощує продажі за рахунок залучення нових клієнтів, підвищення конкурентоспроможності або освоєння нових ринків?
  • Ви використовуєте банківські гарантії або факторинг?
  • Чи думаєте Ви про можливі методи контролю над кредитними або страновими ризиками?
 

Ці питання є актуальними для більшості компаній. В даний час управління кредитними ризиками є одним із пріоритетних завдань, над вирішенням яких працюють компанії по всьому світу: компанії - виробники, дистриб'ютори, торгові компанії і т.д.

Причини зрозумілі: дебіторська заборгованість часто є найбільшим незабезпеченим активом на балансі компанії. Одним із способів забезпечення дебіторської заборгованості, є страхування торгових кредитів.

Що таке Страхування торгових кредитів?

Страхування дебіторської заборгованості (у світовій практиці - страхування торгових кредитів) - це захист бізнесу виробника (постачальника) товарів, робіт, послуг по угодам комерційного кредитування з умовою про відстрочення або розстрочення платежу від неплатежів або неспроможності (банкрутства) контрагента з будь-якої причини.

Цінність страхового захисту:

  • визначення можливості роботи з новими покупцями і визначення рівня торговельних відносин (розмір кредиту) для нових/діючих контрагентів, посилення контролю за дебіторською заборгованістю;
  • розширення географії збуту і збільшення рівню продажів;
  • захист бізнесу при банкрутстві або тривалому неплатежі покупця (боржника) за рахунок отримання страхового відшкодування;
  • підвищення кредитного рейтингу перед банками, компаніями-кредиторами, рейтинговими агентствами, інвесторами (акціонерами);
  • захист інтересів акціонерів і підвищення інвестиційної привабливості бізнесу
 

Переваги співпраці із нашою компанією

Для вирішення зазначених вище завдань Aон тісно співпрацює з кожним клієнтом, надаючи індивідуальні рішення в сфері торговельних кредитів з урахуванням їх потреб та особливостей бізнесу.

У складі нашої команди працюють віддані своїй справі фахівці з великим досвідом роботи в страхуванні та брокерському бізнесі.

До складу нашої міжнародної команди входять більше 500 фахівців в 50 країнах світу, а це дає можливість реалізації глобальних програм з урахуванням локальних умов і вимог у кожній країні.

Завдяки накопиченому досвіду співпраця з Aон дає нашим клієнтам істотну перевагу з отримання оперативних і професійних консультацій, а також високий рівень сервісу.