Poland
O firmie

Aon w Polsce

Grupa Aon w Polsce jest częścią globalnej korporacji Aon.
Firma działa w Polsce od 1992 roku i w tym czasie zdobyła pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Zatrudniamy prawie 1400 osób, w biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i we Wrocławiu.

Aon w Polsce działa w 3 głównych obszarach:

Co nas wyróżnia?

Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku i branży klienta, co zawdzięczamy najlepszym w swojej dziedzinie ekspertom. Ponad to, globalny zasięg firmy, umożliwia zdobywanie i wymianę doświadczeń, które wykorzystujemy w naszej pracy z Klientami, zawsze oferując sprawdzone rozwiązania w obszarach związanych z zarządzaniem ryzykiem, ubezpieczeniami, reasekuracją i zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Aon na świecie

Aon na świecie zatrudnia ponad 50 tys. osób, w 500 biurach, w ponad 120 krajach. Akcje Aon Corporation są notowane na giełdzie w Nowym Jorku (symbol AON). Roczne przychody oscylują na poziomie 12 mld USD.

Aon cieszy się doskanałą renomą potwierdzoną przyznaniem szeregu nagród i wyróżnień, takich jak: najlepszy broker na świecie, najlepszy pośrednik ubezpieczeń i reasekuracji, najlepsza firma doradcza zarządzająca systemami motywacyjnymi dla pracowników.

Aon jest globalnym partnerem Manchester United.

Znajdź lokalizację biura