Turkey
Aon İyilik Peşinde Gönüllüleri

Aon İyilik Peşinde Gönüllüleri


Risk, sigorta, reasürans, emeklilik, insan kaynakları çözümleri, sağlık ve yan haklar konularında profesyonel hizmetler sunan Aon'un gönüllüleri 40'ıncı Vodafone İstanbul Maratonu'nda adımlarını Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na destek olmak için attı. 


Aon, kurumsal sosyal sorumluluk bilincini ve toplumsal faydayı merkeze alan çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 11 Kasım 2018'de gerçekleşen 40'ıncı Vodafone İstanbul Maratonu'nda Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na destek olmak için koştu. 

Aon Türkiye Eş CEO'su Selda Oknas konuyla ilgili: “Aon,tüm dünyada herkese daha iyi bir yaşam yaratmak için kaynak ve bilgi birikimi sağlamak adına Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir arada hareket ederek ortak bir çabayı hayata geçiriyor. Biz de Aon Türkiye olarak ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza el uzatmak adına Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına bu yılki Vodafone İstanbul Maratonu'nda yerimizi aldık. Maratona katılan gönüllülerimizin attığı her adım daha çok Koruncuk'un yüzünün gülmesine katkı sağlayacak. Aon Gönüllüleri olarak iyiliğin peşinde koşmaya devam edeceğiz” dedi. 
 

Aon Türkiye hakkında
Aon Türkiye, dünya çapında 120 ülkede 50.000 çalışanıyla risk, emeklilik ve sağlık alanlarında veri ve analitiğin desteği ile profesyonel hizmetler sunan Aon Corporation'ın Türkiye'deki şirketidir ve 1995 yılında kurulmuştur. Aon Türkiye, sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında Türkiye'de faaliyet gösteren bir kuruluştur. http://www.aon.com/turkey/tr/

Medya İletişim Bilgileri 

 

Cumhur Karabacakoğlu
Medya İlişkileri Sorumlusu - Aon Türkiye için Marjinal Porter Novelli
t +90 212 219 29 71 
[email protected] / [email protected]